Viacrocku,viacenergie!

ALIGATOR

CLASSIC ROCK RADIO

ALIGATOR - CLASSIC ROCK RADIO sa vo svojom vysielaní zameriava na klasické rockové hity.

Hudobný formát je zameraný na na 80-te roky s presahom na staršie hity a roky 90-te až po výber súčasnosti. V playliste ALIGATOR - CLASSIC ROCK RADIA rotuje 1.300 rockových sladieb.

Playlist je postavený na veľkých hitoch známych rockových interprétov a skupín (Roling Stones, The Beatles, Queen, Rod Stewart, Metalica, Pink Floyd, Pearl Jam, Coldplay, R.E.M a mnoho ďalších rockových hviezd). Klasický rockový formát, s osvedčenými hitmi rock music z rokov 1964 - 1999. Hudobný formát Classic Rock Hits je osvedčeným hudobným formátoch, ktorý sa považuje za základ všetkej modernej hudby. Poslucháči formátu Classic Rock Hits sú veľmi aktívna skupina spotrebiteľov s pozitívnym životným prístupom. Classic Rock Hits svojou podstatou oslovuje aj široké vrstvy poslucháčov a na základe tohto sa v prieskumoch počúvanosti obvykle vyskytuje na popredných priečkach. ALIGATOR - CLASSIC ROCK RADIO je prvou rozhlasovou stanicou s najväčším pokrytím, ktorá uvedený formát vysiela.

VYSIELAME V EKONOMICKY NAJSILNEJŠEJ LOKALITE:
• ALIGATOR - CLASSIC ROCK RADIO vysiela terestriálne na území západného Slovenska.
• Hlavné pozemné vysielače sú umiestnené v Bratislave. Naladíte ich na frekvencii 97,2 FM. Signál rádia zasahuje výrazne aj mimo územia hlavného mesta.
• ALIGATOR - CLASSIC ROCK RADIO vysiela aj prostredníctvom internetu hneď v štyroch streamových módoch pre všetky dostupné rýchlosti pripojení.
• ALIGATOR - CLASSIC ROCK RADIO si naladíte cez významných slovenských operátorov a distribútorov káblovej retransmisie, vďaka čomu je pokrytie územia oveľa širšie.

ALIGATOR - classic rock radio - 97,2 FM Bratislava - mapka

História v skratke

2007

ALIGATOR - CLASSIC ROCK RADIO pôsobí na slovenskom mediálnom trhu od roku 2007 ako prvé rádio rockového formátu.

30-55

ALIGATOR - CLASSIC ROCK RADIO je reakciou na požiadavku trhu vytvoriť vhodný formát pre poslucháčov s rockovým cítením vo veku 30 – 55 rokov s priemerným a vyšším životným štandardom, ktorí sú podľa prieskumu druhou najsilnejšou skupinou na slovenskom trhu. Dôvodom vzniku a zamerania ALIGATOR - CLASSIC ROCK RADIA bol preto nevyužitý priestor na slovenskom rozhlasovom trhu práve pre túto cieľovú skupinu.

 

 

Nájdete nás aj na Facebooku: